Denné menu

Príprava denného menu

Jedlo pripravujeme pomocou konvektomatu za použitia najnovších technológii, vďaka čomu ju zdravšie a chutnejšie.

Výhodou konvektomatu je krátky čas prípravy jedál, ako aj šetrnejší spôsob prípravy. Obe výhody prispievajú k vyššej nutričnej hodnote pripravovaných jedál, ako aj zachovanie vyššieho množstva vitamínov vo vašich pokrmoch.

Čo na to náš šéfkuchár Atila ?

Prednosťou konvektomatu je podľa Atilu racionálna príprava jedál, ktorá je šetrná k zachovaniu mikronutrientov, ako sú vitamíny a minerály. Obedové menu si zachová okrem mikronutrientov aj chuťové vlastnosti. Pri používaní konvektomatu môžete kontrolovať teplotu a vlhkosť, pripravovať viacero jedál súčasne bez toho, aby dochádzalo k zmiešaniu chutí. Preto odporúča obedové menu pripravené u nás.​

Denné menu podávame od pondelka do piatka. Množstvo porcií je obmedzené.

telefón : 055/460 43 57

Nestihli ste si objednať obedové menu ? Vyskúšajte špecialitu šéfkuchára

panenka na kuriatkovej omáčke

Panenka na kuriatkovej omáčke

Bravčová panenská sviečkovica je najkvalitnejšie a najjemnejšie bravčové mäso. Práve preto je základom kuchyne každého dobrého kuchára a je špecialitou nášho šéfkuchára Attilu.

Ak si chcete vychutnať šťavnaté a jemné mäsko ako z michelinských reštaurácií, vyskúšajte túto overenú špecialitu nášho šéfkuchára. Bravčová panenka sa Vám bude rozpadávať na jazyku v každom súste.

menu orgován- panenka na lesných hubách špecialita orogvan

Panenka na lesných hubách

Denné menu - chuťovka pre každého

Konfitované kačacie stehno

Kačacie stehno pripravené v konvektomate je lahodné a šťavnaté. Ako prílohu podávame červenú dusenú kapustu s jablkami a knedľu. Knedľa je najlepšia, ak sa vyberie ešte teplá s konvektomatu. Robíme ju vlastnoručne. Keďže ide o chutné jedlo zväčša sa vypredá za hodinu. Preto odporúčame denné menu objednávať najneskôr daný deň ráno. Objednávanie je otvorené od 6:00 v našom e-shope.

Chlpaté kuracie stehno

Kuracie stehná marinované na medovo sójovej omáčke posypané kukuričnými lupienkami a sezamovými semienkami sú ďalšou obľúbenou pochúťkou. Toto denné menu sa taktiež pripravuje pomocou konvektomatu. Vďaka čomu si stehno zachová jedinečnú chuť a všetky nutričné hodnoty. Je vhodné si ho objednať v daný deň čo najskôr. Objednávanie je otvorené od 6:00 hodiny v našom e-shope