Ubytovanie

denné menu orgován lišta

Motel Orgován poskytuje ubytovanie v Moldave nad Bodvou. Na výber máte z týchto izieb.

Ubytovanie Moldava nad Bodvou
Ubytovanie Moldava nad Bodvou
trojlôžková izba
Manželská izba
dvojlôžková
Manželská Izba
Manželská Izba

Manželská izba s kúpeľňou, televízorom a kvalitnou klimatizáciou

Dvojložková Izba
Dvojložková Izba

Dvojlôžková izba s kúpeľňou ,televízorom a kvalitnou klimatizáciou.

Trojlôžková izba
Trojlôžková

Vhodná pre rodiny s dieťaťom, výhodná cena.

Manželská Izba
Manželská Izba

Manželská izba s kúpeľňou, televízorom a kvalitnou klimatizáciou

Dvojlôžková Izba
Dvojložková Izba

Dvojlôžková izba s kúpeľňou, televízorom a kvalitnou klimatizáciou.

 

Rezervácie na 055/460 43 57

Vybavenie

denné menu orgován lišta

Free WiFi

Klimatizácia

Parkovisko

TV

Kúpeľňa

WC

Raňajky

Recepcia

Ak máte pred sebou ešte dlhú cestu alebo hľadáte vhodné miesto, kde by ste mohli prespať v blízkosti Európskej cesty E58, ktorá spája Košice a Bratislavu pričom nechcete zachádzať do centra mesta tak sme pre Vás správnou voľbou. Ubytovanie sa nachádza 500 m za benzínovou pumpou smer Rožňava.

 

Na skok to máte aj do Košíc aj do Rožňavy. Ubytovanie je orientované do 30 minút od Košíc. V okolí môžete nájsť nádherné turistické atrakcie Slovenského krasu. Medzi najkrajšie miesta patria Zádielska tiesňava (Tatry Východu) a Hájske Vodopády.
Pre Podrobný návod ako sa dostať do Zádielskej tiesňavy alebo k Hájskym vodopádom a čo vidieť v okolí navštívte náš blog 
Naše izby sú vybavené špičkovou klimatizáciou značky Daikin, vďaka čomu môžete nerušene spať. Ako jediný v Moldave nad Bodvou Vám poskytneme klimatizované izby. Energia, ktorú využívame na klimatizáciu je 100% ekologická. Pochádza z fotovoltaických panelov umiestnených na streche penziónu.
Vďaka QR kódom umiestneným na izbách si viete prostredníctvom Vášho telefónu vybrať a objednať jedlo priamo na izbu. Stačí ak naskenujete QR kód pomocou vášho fotoaparátu na telefóne, objednáte si načo máte chuť a náš príjemný personál Vás s radosťou obslúži. Video návod, ako si objednať nájdete na našom blogu.
Pred motelom je veľké parkovisko chránené kamerovým systémom, ktoré máte k dispozícií zadarmo počas celej doby ubytovania.
Izby sú vybavené LCD televízorom a k dispozícií máte aj bezplatné WIFI. Na izbách máte k dispozícií uteráky, sprchu, toaletu a dezinfekčný prostriedok na ruky. Raňajky sú formou studených mís.
Ak máte chuť posedieť si po túre alebo práci v príjemnom prostredí naša záhrada je skvelou voľbou. Zaručene si vychutnáte atmosféru v nádhernej letnej terase plnej kvetov, jazierkom s rybkami a altánkom. Letná terasa patrí k najkrajším v okolí mesta Moldava nad Bodvou. Viac o nás.
Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Ubytovanie Moldava nad Bodvou

Shopping Cart